LIKVIDÁCIA PLOŠTÍC - RECENZIE

V boji s plošticami pomáhame našim zákazníkom po celom Slovensku. Teší nás kvalitne odvedená práca a vaša spokojnosť. Pomôžeme vám zlikvidovať ploštice raz a navždy.

POŠLITE NÁM RECENZIU

  Penzión, Vysoké Tatry
  Naše ubytovacie zariadenie bolo postihnuté plošticami. Nevedeli sme si s týmto hmyzom dať rady. Neostávalo nám nič iné ako zavolať deratizačnú firmu.  Tútu firmu môžem len odporučiť, ich profesionalita bola zjavná, práca bola prevedená kvalitne.

  Silvia , 3i byt, Banská Bystrica
  Mala som veľký problém s plošticami, kúpila som si ich totižto s bytom. Nevedela som s nimi dať rady, použila som snáď všetky prostriedky, ktoré sa dajú kúpiť, no nič nepomohlo. Rozhodla som sa vyhľadať pomoc u firmy. Som spokojná, po ich zásahu mám pokoj. Strávili u mňa cca hodinku a pol. Ich práca bola dôkladná, skutočne precízne zlikvidovali túto háveď.Pomohli mi, začo im veľmi ďakujem

  Marián, Žilina
  Keď sa v našej rodine objavili prvé štípance, zisťoval som možné príčiny. Nechcel som pripustiť, že by to mohli byť ploštice, u nás je vždy maximálne čisto. No keď som skúsil už naozaj všetko, začali sme zvažovať aj túto alternatívu. Obvolal som niekoľko firiem zaoberajúcich sa ničením ploštíc. Nakoniec sme sa rozhodli pre túto spoločnosť. Všetko nám dopodrobna vysvetlili a nakoniec vysvitlo, že pravdepodobne sme si ich priniesli z dovolenky. Mali sme najmä obavy o naše malé dieťa, o jeho zdravie. Avšak všetko prebehlo úplne bez problémov, nemuseli sme ani odísť z domu a viac sa tento problém neopakoval. Môžem len odporúčať.

  Anna ,3i. byt., Bratislava 
  Odporúčam, bezproblémové a rýchle jednanie.

  Michal, 1i. byt, Trnava
  S prácou sme boli veľmi spokojní, na rozdiel od obdobnej firmy, ktorá len vzala kopec peňazí a efekt takmer žiadny, vďaka práci, ktorú sme si objednali sme sa ploštíc  zbavili.

  Hotel, okres Detva
  Môžeme len odporúčať, dobre odvedená práca za rozumnú cenu. Prácu vykonali zodpovedne podľa dohotnutých podmienok v objednávke. Mali priateľské jednanie a odborný prístup. Ploštíc sme sa zbavili, čo bolo pre prevádzku nevyhnutné.

  Roman, Bratislava
  Keď u nás  som začal byť poštípaný , myslel som, že sú to blchy, lebo máme psa. Neskôr sa však potvrdilo, že sú to ploštice. Ničenie ploštíc som riešil svojpomocne, ale nepomohlo to, tak som obvolal niekoľko firiem zaoberajúcich sa likvidáciou ploštíc a nakoniec sme sa rozhodli pre túto spoločnosť. Ploštice zlikvidovali na jeden zásah a my sme ani nemuseli opustiť náš dom. Odporúčam.

  SLAVO, Žilina
  Oslovil som tuto firmu, lebo dcéra bola ako lekár na stáži v Bangoku a na hoteli mali Plostice. Bál som sa či mi ich neprinesie domov, zavolal som s týmto problémom do firmy čo mame urobiť. Vo firme boli veľmi milý povedali mi všetky za a proti. V piatok v noci dcéra priletela domov a v sobotu ráno firma promtne prisla vystriekat všetky veci aj auto. Odporúčam.

  Romana Liptovský Mikulas
  S touto havedou( plošticami) som sa stretla prvý krát vo svojom živote. Zavolala som tejto firme, kde má už po telefóne upokojili a veľmi podrobne a milým spôsobom mi všetko vysvetlili, zrazu som sa prestala mat pocit, že som na tento problém sama. Postrek mi aplikovali dva krát, konečne už spávam. Môžem doporučiť veľmi boli milý a vidiet, že svojej robote sa rozumejú.